הקו החם של קודא - רמי 058-7448148

טבלת פגישות בזום ובטלפון

נפתחה קבוצת קודא חדשה באזור רמת גן בימי שלישי בשעה 19:30. פרטים בעמוד החדשות.

חברים המחפשים מאמן בקודא או הפנויים לאמן מוזמנים ליצור קשר עם שרית 050-7901995

אם נדרש - קיים גם מסלול ליווי זמני עד למציאת מאמן קבוע. בהצלחה❣️

coda.israel1@gmail.com חברים המעוניינים לפתוח קבוצה חדשה או להצטרף לקבוצה חדשה שנפתחת באזורם נא להשאיר הודעה במייל

קבוצת נתניה עברה ליום שני פרטים בטבלת הפגישות.

הדים ממרתון חנוכה של אזור ירושלים

יום ראשון, חנוכה, מדליקים נרות, מוותרים על הסופגנייה (יהיה כבר שם ,וגם ספינג') ויללה עפים, אני מת על האווירה הזו של מרתון, חג של החלמה, חג של התוכנית, חגיגה של שותפים לדרך, אנשים מתחילים להתקבץ, חלק ותיקים מלאי ביטחון, חלק חדשים, מהוססים משהו, אמר להם חבר, שכן, בן דוד, באו לבדוק, איזה לחץ, אתה רואה על הפנים שלהם ,רק שלא אפגוש כאן מישהו מוכר,  חבר וותיק ניגש מניח יד על הכתף מישיר מבט בעיניים- מה שלומכם? הגעתם למקום הנכון, בואו תכינו איזה כוס קפה תטעמו משהו ,כבר מתחילים, אתה רואה עננה נסוגה מעליהם, חיוך מתפשט, איזה ניצוץ של הבנה, של רוגע, של הולך להיות מעניין כאן, הנה הגיע משלחת מחדרה ,ומהצפון -מזרע, החיפאים יבואו? מישהו זורק,לא יודע נראה אחר עונה ,הלוואי, כולם נרגשים כ"כ, נפגשים כאילו לא ראו שנים למרות שנפגשו לפני חצי שבוע או אתמול, מתחילים מי יהיה הדובר? חדש שואל, לא מגלים סוד צבאי שמור.

מתיישבים, תפילת השלווה, אנרגיות של החלמה ממלאת את החדר , כ"כ הרבה תקווה חלום וכמיהה לתבונה, לאיזון נפשי, שלווה, קשרים אמיתיים יציבים יותר, הגיוניים.

דוברת, ועוד אחת ועוד אחת. כול אחת והסיפור שלה וכולם עם אותו הסיפור כאב חולי טירוף יאוש. אצלנו קוראים לזה חוסר אונים חיפוש ודרך שמתחילה להתגבש קרן אור ועוד אחת ועוד ,ואז הלפיד הזה של אמונה של חיבור של כוח עליון שנכנס לחיים ומאיר את החושך ומניס אותו ,בדיוק כמו הנרות נרות החנוכה  והסיפור הלאומי שלנו הסיפור ההיסטורי של חושך ופחד,ואז כוח עליון שנכנס לתמונה וכ"כ הרבה אור שנכנס בפתע ומאיר.

והמיזוג, איך הסיפור של נשים לא מוכרות, רחוקות כ"כ אחת  מהשנייה, רחוקות כ"כ ממני מייצגות את הסיפור שלי הסיפור האישי המדויק ,מי גילה להם את כול הקשיים שלי, את ההתמודדות ,איך הם ידעו לבטא את חלום ההחלמה שלי, הרחוק שנות אור מהמציאות, לכאורה.

והנושא :החלמה במשפחה,מי האיר להם דווקא את הנושא הזה,"החלמה במשפחה" איזה חלום "החלמה" –כלומר כול מה שאני רוצה שלווה איזון חיבור רוגע שפיות ביטחון,"במשפחה" לא בחוץ לא עם עצמי החלמה במקומות הכי קרובים הכי כואבים בן\בת זוג ילדים הורים אחים החלמה במקומות הכואבים ביותר ,איזה חלום דמיוני ,"החלמה במשפחה"  היכולת להחלים ביחד  לערוך שינוי משותף תבניתי הוליסטי ,לצאת למסע הזה ביחד להגיע ביחד.

ואז ההפתעה הזו, של משפחה שהגשימה תחלום, הוא והיא והבן שלהם "החוט המשולש שלא במהרה ינתק" ברור שיש קשיים ומורכבויות אבל הינה מודל של אנשים שעשו את זה כול אחד בעצמו חברו ביחד ,ביחד של החלמה, ביחד של חיבור.

מסיימים, מעגלים גדולים מחוברים כולם באותו תקווה, באותו חלום, תפילת השלווה, אנשים עוצמים עיניים מתכוונים לכול מילה מתרגשים כ"כ המעגל מתפזר מחליפים פלפונים ,תרים צלצול-בטח תבוא תבוא –בעז"ה , סופגנייה אחרונה, ביתית, אישית, מוקדשת, מפרקים ציוד,נפגש בפעם הבאה.

תגובה אחת על הדים ממרתון חנוכה של אזור ירושלים

  כתיבת תגובה

  צור קשר

   שם (חובה)

   דואר אלקטרוני (חובה)

   נושא

   תוכן ההודעה